170E9712
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 170E9712
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 250A 3000V 3S/200 AR
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 101 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 101 pcs
  • Pranešimas
170E9712 specifikacijos
Dalies numeris 170E9712 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 250A 3000V 3S/200 AR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 101 pcs Duomenų lapas
Dydis / Matmenys - Serija -
Atsakymo laikas - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė - Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Square funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 250A Klasė -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa - Patvirtinimai -
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
170E9568
170E9568
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE 630A 3000V 3TN/260 AR
Sandelyje: 60 pcs
parsisiųsti:
RFQ
170F
170F
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: TRANSFORMER AUTO 115-230VAC 1KVA
Sandelyje: 900 pcs
parsisiųsti: 170F.pdf