170E9681
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 170E9681
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 500A 750V RECTANGULAR
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 106 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 106 pcs
  • Pranešimas
170E9681 specifikacijos
Dalies numeris 170E9681 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 500A 750V RECTANGULAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 106 pcs Duomenų lapas
Dydis / Matmenys - Serija -
Atsakymo laikas - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė - Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas - funkcijos -
Dabartinis įvertinimas - Klasė -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa - Patvirtinimai -
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
170E9712
170E9712
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE 250A 3000V 3S/200 AR
Sandelyje: 101 pcs
parsisiųsti:
RFQ
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE 375A 3000V 3S/200 AR
Sandelyje: 95 pcs
parsisiųsti:
RFQ
170EE
170EE
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: TRANSFORMR AUTO 115-230VAC 750VA
Sandelyje: 1190 pcs
parsisiųsti: 170EE.pdf
apibūdinimas: FUSE 500A 750V 3EK/170 GR DC
Sandelyje: 107 pcs
apibūdinimas: FUSE 630A 3000V 3TN/260 AR
Sandelyje: 60 pcs
170F
170F
apibūdinimas: TRANSFORMER AUTO 115-230VAC 1KVA
Sandelyje: 900 pcs
parsisiųsti: 170F.pdf