12BFGHA71
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 12BFGHA71
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 12KV 71AMP 3" AIR
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 145 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 145 pcs
  • Pranešimas
12BFGHA71 specifikacijos
Dalies numeris 12BFGHA71 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 12KV 71AMP 3" AIR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 145 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - AC 12kV Dydis / Matmenys -
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 71A