12BFGHA50
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 12BFGHA50
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 12KV 50AMP 3" AIR
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 120 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 120 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
3 pcs
  • Pranešimas
12BFGHA50 specifikacijos
Dalies numeris 12BFGHA50 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 12KV 50AMP 3" AIR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 120 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - AC 12kV Dydis / Matmenys -
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė - Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 50A
Klasė - Breaking Capacity @ nominalus įtampa -
Patvirtinimai - Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
12BFGHA56
12BFGHA56
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE 12KV 56AMP 3" AIR
Sandelyje: 98 pcs
parsisiųsti:
RFQ
12BL5M
12BL5M
Gamintojai: Conxall / Switchcraft
apibūdinimas: CONN PLUG MALE DIN 5POS SOLDER