125NHG0B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 125NHG0B
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE SQUARE 125A 500VAC RECT
Duomenų lapai: 125NHG0B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
3 pcs
  • Pranešimas
125NHG0B specifikacijos
Dalies numeris 125NHG0B Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE SQUARE 125A 500VAC RECT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1522 pcs Duomenų lapas 125NHG0B.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 500V Dydis / Matmenys 2.677" L x 1.181" W x 1.969" H (68.00mm x 30.00mm x 50.00mm)
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Rectangular, Blade
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 25000
Saugiklių tipas Square funkcijos Indicating
Dabartinis įvertinimas 125A Klasė NH