125NHG02B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 125NHG02B
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE SQUARE 125A 500VAC/250VDC
Duomenų lapai: 125NHG02B.pdf
  • Pranešimas
125NHG02B specifikacijos
Dalies numeris 125NHG02B Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE SQUARE 125A 500VAC/250VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4420 pcs Duomenų lapas 125NHG02B.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 500V
Dydis / Matmenys 2.953" L x 2.047" W x 2.165" H (75.00mm x 52.00mm x 55.00mm) Serija -
Atsakymo laikas Fast Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Rectangular, Blade Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 25000 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Saugiklių tipas Square funkcijos Indicating
Dabartinis įvertinimas 125A Klasė NH