10NHG01B
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 10NHG01B
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE SQUARE 10A 500VAC/250VDC
Duomenų lapai: 10NHG01B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
3 pcs
  • Pranešimas
10NHG01B specifikacijos
Dalies numeris 10NHG01B Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE SQUARE 10A 500VAC/250VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1342 pcs Duomenų lapas 10NHG01B.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 500V
Dydis / Matmenys 2.953" L x 1.181" W x 1.969" H (75.00mm x 30.00mm x 50.00mm) Serija -
Atsakymo laikas - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Rectangular, Blade Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 58 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Square
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 10A