10NHC00M
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 10NHC00M
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE SQUARE 10A 500VAC/250VDC
Duomenų lapai: 10NHC00M.pdf
  • Pranešimas
10NHC00M specifikacijos
Dalies numeris 10NHC00M Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE SQUARE 10A 500VAC/250VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4056 pcs Duomenų lapas 10NHC00M.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 500V
Dydis / Matmenys 2.126" L x 1.181" W x 1.969" H (54.00mm x 30.00mm x 50.00mm) Serija -
Atsakymo laikas - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Rectangular, Blade Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Square
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 10A