WS3M68R0J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
WS3M68R0J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WS3M68R0J
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 68 OHM 3W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.WS3M68R0J.pdf2.WS3M68R0J.pdf
  • Pranešimas
WS3M68R0J specifikacijos
Dalies numeris WS3M68R0J Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 68 OHM 3W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4845 pcs Duomenų lapas 1.WS3M68R0J.pdf2.WS3M68R0J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.217" Dia x 0.610" L (5.50mm x 15.50mm)
Serija WS Atsparumas 68 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 68 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
WS3N
WS3N
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: HAND SEAMER,3",STRAIGHT
Sandelyje: 2171 pcs
parsisiųsti:
RFQ
WS3M1500J
WS3M1500J
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: RES 150 OHM 3W 5% AXIAL
Sandelyje: 4890 pcs
parsisiųsti: WS3M1500J.pdf
RFQ
WS3M15R0J
WS3M15R0J
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: RES 15 OHM 3W 5% AXIAL
parsisiųsti: WS3M15R0J.pdf
WS3K-RACK
WS3K-RACK
Gamintojai: LeCroy (Teledyne LeCroy)
apibūdinimas: RACK MOUNT KIT FOR WS3000
Sandelyje: 195 pcs
parsisiųsti: WS3K-RACK.pdf
WS3K-SOFTCASE
WS3K-SOFTCASE
apibūdinimas: SOFT CARRYING CASE FOR WS3000
Sandelyje: 149 pcs
parsisiųsti: WS3K-SOFTCASE.pdf
WS3K-MSO
WS3K-MSO
apibūdinimas: MSO PROBE FOR WS3000
Sandelyje: 64 pcs
parsisiųsti: WS3K-MSO.pdf
WS3M22R0J
WS3M22R0J
apibūdinimas: RES 22 OHM 3W 5% AXIAL