WS3M22R0J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
WS3M22R0J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WS3M22R0J
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 22 OHM 3W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.WS3M22R0J.pdf2.WS3M22R0J.pdf
  • Pranešimas
WS3M22R0J specifikacijos
Dalies numeris WS3M22R0J Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 22 OHM 3W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4747 pcs Duomenų lapas 1.WS3M22R0J.pdf2.WS3M22R0J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.217" Dia x 0.610" L (5.50mm x 15.50mm)
Serija WS Atsparumas 22 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 22 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
WS3N
WS3N
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: HAND SEAMER,3",STRAIGHT
Sandelyje: 2171 pcs
parsisiųsti:
RFQ
WS3M20R0J
WS3M20R0J
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: RES 20 OHM 3W 5% AXIAL
Sandelyje: 4872 pcs
parsisiųsti: WS3M20R0J.pdf
RFQ
WS3M15R0J
WS3M15R0J
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: RES 15 OHM 3W 5% AXIAL
parsisiųsti: WS3M15R0J.pdf
WS3K-RACK
WS3K-RACK
Gamintojai: LeCroy (Teledyne LeCroy)
apibūdinimas: RACK MOUNT KIT FOR WS3000
Sandelyje: 195 pcs
parsisiųsti: WS3K-RACK.pdf
WS3M47R0J
WS3M47R0J
apibūdinimas: RES 47 OHM 3W 5% AXIAL
parsisiųsti: WS3M47R0J.pdf
WS3K-SOFTCASE
WS3K-SOFTCASE
apibūdinimas: SOFT CARRYING CASE FOR WS3000
Sandelyje: 149 pcs
parsisiųsti: WS3K-SOFTCASE.pdf
WS3M1500J
WS3M1500J
apibūdinimas: RES 150 OHM 3W 5% AXIAL
parsisiųsti: WS3M1500J.pdf
WS3K-MSO
WS3K-MSO
apibūdinimas: MSO PROBE FOR WS3000
Sandelyje: 64 pcs
parsisiųsti: WS3K-MSO.pdf
WS3M68R0J
WS3M68R0J
apibūdinimas: RES 68 OHM 3W 5% AXIAL
parsisiųsti: WS3M68R0J.pdf
apibūdinimas: RES 1K OHM 3W 5% AXIAL
parsisiųsti: WS3M1001J.pdf
WS3K-MSO-LICENSE
WS3K-MSO-LICENSE
apibūdinimas: MSO LICENSE FOR WAVESURFER 3000
Sandelyje: 205 pcs
parsisiųsti:
WS3M33R0J
WS3M33R0J
apibūdinimas: RES 33 OHM 3W 5% AXIAL
parsisiųsti: WS3M33R0J.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus