PWR220T-20-R200F
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR220T-20-R200F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PWR220T-20-R200F
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.2 OHM 20W 1% TO220
Duomenų lapai: PWR220T-20-R200F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PWR220T-20-R200F specifikacijos
Dalies numeris PWR220T-20-R200F Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 0.2 OHM 20W 1% TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 48692 pcs Duomenų lapas PWR220T-20-R200F.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-2 Dydis / Matmenys 0.398" L x 0.157" W (10.10mm x 4.00mm)
Serija PWR220T-20 Atsparumas 200 mOhms
Galia (vatais) 20W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-2 Kiti vardai PWR220T20R200F
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.575" (14.60mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 200 mOhms ±1% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film Kompozicija Thick Film