PWR220T-20-R075J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR220T-20-R075J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PWR220T-20-R075J
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.075 OHM 20W 5% TO220
Duomenų lapai: PWR220T-20-R075J.pdf
  • Pranešimas
PWR220T-20-R075J specifikacijos
Dalies numeris PWR220T-20-R075J Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 0.075 OHM 20W 5% TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 43538 pcs Duomenų lapas PWR220T-20-R075J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-2 Dydis / Matmenys 0.398" L x 0.157" W (10.10mm x 4.00mm)
Serija PWR220T-20 Atsparumas 75 mOhms
Galia (vatais) 20W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.575" (14.60mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 75 mOhms ±5% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film