PWR163S-25-R500J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR163S-25-R500J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PWR163S-25-R500J
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.5 OHM 5% 25W DPAK
Duomenų lapai: PWR163S-25-R500J.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PWR163S-25-R500J specifikacijos
Dalies numeris PWR163S-25-R500J Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 0.5 OHM 5% 25W DPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 75434 pcs Duomenų lapas PWR163S-25-R500J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas DPAK Dydis / Matmenys 0.320" L x 0.324" W (8.13mm x 8.22mm)
Serija PWR163 Atsparumas 500 mOhms
Galia (vatais) 25W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Kiti vardai PWR163S25R500J
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.125" (3.17mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 500 mOhms ±5% 25W Chip Resistor TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film Kompozicija Thick Film