PWR163S-25-R250J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR163S-25-R250J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PWR163S-25-R250J
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.25 OHM 5% 25W DPAK
Duomenų lapai: PWR163S-25-R250J.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
PWR163S-25-R250J specifikacijos
Dalies numeris PWR163S-25-R250J Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 0.25 OHM 5% 25W DPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 53291 pcs Duomenų lapas PWR163S-25-R250J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas DPAK Dydis / Matmenys 0.320" L x 0.324" W (8.13mm x 8.22mm)
Serija PWR163 Atsparumas 250 mOhms
Galia (vatais) 25W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.125" (3.17mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 250 mOhms ±5% 25W Chip Resistor TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film