PWR163S-25-R100JE
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR163S-25-R100JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PWR163S-25-R100JE
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.1 OHM 5% 25W DPAK
Duomenų lapai: PWR163S-25-R100JE.pdf
  • Pranešimas
PWR163S-25-R100JE specifikacijos
Dalies numeris PWR163S-25-R100JE Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 0.1 OHM 5% 25W DPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83422 pcs Duomenų lapas PWR163S-25-R100JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas DPAK Dydis / Matmenys 0.320" L x 0.324" W (8.13mm x 8.22mm)
Serija PWR163 Atsparumas 100 mOhms
Galia (vatais) 25W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.125" (3.17mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100 mOhms ±5% 25W Chip Resistor TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film
Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PWR163S-25-R250F
PWR163S-25-R250F
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: RES 0.25 OHM 1% 25W DPAK
Sandelyje: 52441 pcs
parsisiųsti: PWR163S-25-R250F.pdf
RFQ
PWR163S-25-R100J
PWR163S-25-R100J
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: RES 0.1 OHM 5% 25W DPAK