PWR163S-25-R050JE
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PWR163S-25-R050JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PWR163S-25-R050JE
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.05 OHM 5% 25W DPAK
Duomenų lapai: PWR163S-25-R050JE.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
PWR163S-25-R050JE specifikacijos
Dalies numeris PWR163S-25-R050JE Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 0.05 OHM 5% 25W DPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 86496 pcs Duomenų lapas PWR163S-25-R050JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas DPAK Dydis / Matmenys 0.320" L x 0.324" W (8.13mm x 8.22mm)
Serija PWR163 Atsparumas 50 mOhms
Galia (vatais) 25W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Kiti vardai PWR163S-25-R050JE-ND
PWR163S-25-R050JETR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.125" (3.17mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 50 mOhms ±5% 25W Chip Resistor TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PWR163S-25-R050J
PWR163S-25-R050J
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: RES 0.05 OHM 5% 25W DPAK