PM75-680K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PM75-680K
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 68UH 850MA 280 MOHM
Duomenų lapai: PM75-680K.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
PM75-680K specifikacijos
Dalies numeris PM75-680K Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 68UH 850MA 280 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4570 pcs Duomenų lapas PM75-680K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija PM75
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai PM75680K Darbinė temperatūra -30°C ~ 100°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz Induktyvumas 68µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.209" (5.30mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 11MHz
Išsamus aprašymas 68µH Unshielded Wirewound Inductor 850mA 280 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 280 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 850mA Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PM7524HSZ
PM7524HSZ
Gamintojai: ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas: IC DAC 8BIT BUFF MULTIPLY 16SOIC
Sandelyje: 5728 pcs
parsisiųsti: PM7524HSZ.pdf
RFQ
PM75-680K-RC
PM75-680K-RC
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 68UH 850MA 300 MOHM