PM75-560K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PM75-560K
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 56UH 940MA 240 MOHM
Duomenų lapai: PM75-560K.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
PM75-560K specifikacijos
Dalies numeris PM75-560K Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 56UH 940MA 240 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5088 pcs Duomenų lapas PM75-560K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Ekranavimas Unshielded Serija PM75
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai PM75560K Darbinė temperatūra -30°C ~ 100°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz Induktyvumas 56µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.209" (5.30mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 11MHz
Išsamus aprašymas 56µH Unshielded Wirewound Inductor 940mA 240 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 240 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 940mA Dabartinis - sodrumas -