CRM1206-FX-R820ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRM1206-FX-R820ELF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRM1206-FX-R820ELF
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.82 OHM 1% 1/2W 1206
Duomenų lapai: CRM1206-FX-R820ELF.pdf
  • Pranešimas
CRM1206-FX-R820ELF specifikacijos
Dalies numeris CRM1206-FX-R820ELF Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 0.82 OHM 1% 1/2W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1788031 pcs Duomenų lapas CRM1206-FX-R820ELF.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija CRM1206 Atsparumas 820 mOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai CRM1206-FX-R820ELF-ND
CRM1206-FX-R820ELFTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 820 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film Kompozicija Thick Film