CRM1206-FX-R470ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRM1206-FX-R470ELF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRM1206-FX-R470ELF
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.47 OHM 1% 1/2W 1206
Duomenų lapai: CRM1206-FX-R470ELF.pdf
  • Pranešimas
CRM1206-FX-R470ELF specifikacijos
Dalies numeris CRM1206-FX-R470ELF Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 0.47 OHM 1% 1/2W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 458673 pcs Duomenų lapas CRM1206-FX-R470ELF.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija CRM1206 Atsparumas 470 mOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 470 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film