CRE2512-FZ-R008E-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRE2512-FZ-R008E-2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRE2512-FZ-R008E-2
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.008 OHM 1% 2W 2512
Duomenų lapai: 1.CRE2512-FZ-R008E-2.pdf2.CRE2512-FZ-R008E-2.pdf
  • Pranešimas
CRE2512-FZ-R008E-2 specifikacijos
Dalies numeris CRE2512-FZ-R008E-2 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 0.008 OHM 1% 2W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 240129 pcs Duomenų lapas 1.CRE2512-FZ-R008E-2.pdf2.CRE2512-FZ-R008E-2.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.254" L x 0.132" W (6.45mm x 3.35mm)
Serija CRE2512 Atsparumas 8 mOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Kiti vardai CRE2512-FZ-R008E-2TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 170°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 8 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CRE2512-FZ-R008E-3
CRE2512-FZ-R008E-3
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: RES 0.008 OHM 1% 3W 2512
Sandelyje: 271619 pcs
parsisiųsti: CRE2512-FZ-R008E-3.pdf
RFQ
CRE2512-FZ-R005E-3
CRE2512-FZ-R005E-3
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: RES 0.005 OHM 1% 3W 2512