CRE2512-FZ-R004E-2
Bourns Inc.Bourns Inc.
CRE2512-FZ-R004E-2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRE2512-FZ-R004E-2
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES SMD 0.004 OHM 1% 2W 2512
Duomenų lapai: 1.CRE2512-FZ-R004E-2.pdf2.CRE2512-FZ-R004E-2.pdf
  • Pranešimas
CRE2512-FZ-R004E-2 specifikacijos
Dalies numeris CRE2512-FZ-R004E-2 Gamintojas Bourns Inc.
apibūdinimas RES SMD 0.004 OHM 1% 2W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 359148 pcs Duomenų lapas 1.CRE2512-FZ-R004E-2.pdf2.CRE2512-FZ-R004E-2.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 2W
Įtampa - suskirstymas 2512 Storis (maks.) ±75ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.254" L x 0.132" W (6.45mm x 3.35mm) Serija CRE2512
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 2512 (6432 Metric)
Kiti vardai CRE2512-FZ-R004E-2TR Darbinė temperatūra -55°C ~ 170°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Gamintojo kodas CRE2512-FZ-R004E-2 Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant FIFO 2
Išplėstas aprašymas 0.004 Ohm ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 0.004 OHM 1% 2W 2512 Dengimas, būsto tipas Metal Film