CRE2512-FZ-R003E-3
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRE2512-FZ-R003E-3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRE2512-FZ-R003E-3
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas RES 0.003 OHM 1% 3W 2512
Duomenų lapai: 1.CRE2512-FZ-R003E-3.pdf2.CRE2512-FZ-R003E-3.pdf
  • Pranešimas
CRE2512-FZ-R003E-3 specifikacijos
Dalies numeris CRE2512-FZ-R003E-3 Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas RES 0.003 OHM 1% 3W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 285512 pcs Duomenų lapas 1.CRE2512-FZ-R003E-3.pdf2.CRE2512-FZ-R003E-3.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.254" L x 0.132" W (6.45mm x 3.35mm)
Serija CRE2512 Atsparumas 3 mOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Kiti vardai CRE2512-FZ-R003E-3TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 170°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 3 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Film Kompozicija Metal Film