CMH322522-R18KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CMH322522-R18KL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMH322522-R18KL
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 180NH 450MA 250 MOHM
Duomenų lapai: CMH322522-R18KL.pdf
  • Pranešimas
CMH322522-R18KL specifikacijos
Dalies numeris CMH322522-R18KL Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 180NH 450MA 250 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4227 pcs Duomenų lapas CMH322522-R18KL.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ekranavimas Shielded Serija CMH322522
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 25.2MHz
Induktyvumas 180nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.094" (2.40mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 400MHz Išsamus aprašymas 180nH Shielded Wirewound Inductor 450mA 250 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC rezistorius (DCR) 250 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 450mA