CMH322522-R12ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CMH322522-R12ML Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMH322522-R12ML
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 120NH 450MA 220 MOHM
Duomenų lapai: CMH322522-R12ML.pdf
  • Pranešimas
CMH322522-R12ML specifikacijos
Dalies numeris CMH322522-R12ML Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 120NH 450MA 220 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 366269 pcs Duomenų lapas CMH322522-R12ML.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ekranavimas Shielded Serija CMH322522
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 25.2MHz Induktyvumas 120nH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.094" (2.40mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 500MHz
Išsamus aprašymas 120nH Shielded Wirewound Inductor 450mA 220 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC rezistorius (DCR) 220 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 450mA Dabartinis - sodrumas -