CM252016-R68KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM252016-R68KL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CM252016-R68KL
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 680NH 140MA 1.25 OHM
Duomenų lapai: CM252016-R68KL.pdf
  • Pranešimas
CM252016-R68KL specifikacijos
Dalies numeris CM252016-R68KL Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 680NH 140MA 1.25 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5477 pcs Duomenų lapas CM252016-R68KL.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CM252016
Reitingai - Q @ Freq 25 @ 25.2MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Polymer
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 25.2MHz
Induktyvumas 680nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.063" (1.60mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 135MHz Išsamus aprašymas 680nH Unshielded Wirewound Inductor 140mA 1.25 Ohm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 1.25 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 140mA