CM252016-R47KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM252016-R47KL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CM252016-R47KL
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 470NH 155MA 1 OHM SMD
Duomenų lapai: CM252016-R47KL.pdf
  • Pranešimas
CM252016-R47KL specifikacijos
Dalies numeris CM252016-R47KL Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 470NH 155MA 1 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5094 pcs Duomenų lapas CM252016-R47KL.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CM252016
Reitingai - Q @ Freq 25 @ 25.2MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Polymer
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 25.2MHz
Induktyvumas 470nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.063" (1.60mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 160MHz Išsamus aprašymas 470nH Unshielded Wirewound Inductor 155mA 1 Ohm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 1 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 155mA