CI201210-33NJ
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CI201210-33NJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CI201210-33NJ
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 33NH 300MA 600 MOHM
Duomenų lapai: CI201210-33NJ.pdf
  • Pranešimas
CI201210-33NJ specifikacijos
Dalies numeris CI201210-33NJ Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 33NH 300MA 600 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5197 pcs Duomenų lapas CI201210-33NJ.pdf
Įveskite Multilayer Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CI201210
Reitingai - Q @ Freq 15 @ 100MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Darbinė temperatūra -25°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ceramic
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100MHz
Induktyvumas 33nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 1GHz Išsamus aprašymas 33nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 600 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC rezistorius (DCR) 600 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 300mA