CI201210-2N2D
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CI201210-2N2D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CI201210-2N2D
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2NH 300MA 100 MOHM
Duomenų lapai: CI201210-2N2D.pdf
  • Pranešimas
CI201210-2N2D specifikacijos
Dalies numeris CI201210-2N2D Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 2.2NH 300MA 100 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5328 pcs Duomenų lapas CI201210-2N2D.pdf
Įveskite Multilayer Tolerancija ±0.3nH
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CI201210
Reitingai - Q @ Freq 10 @ 100MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Darbinė temperatūra -25°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ceramic
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100MHz
Induktyvumas 2.2nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 3.8GHz Išsamus aprašymas 2.2nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 100 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC rezistorius (DCR) 100 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 300mA