73F823AF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 73F823AF
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 8.2MH 80MA 30 OHM TH
Duomenų lapai: 73F823AF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
73F823AF specifikacijos
Dalies numeris 73F823AF Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 8.2MH 80MA 30 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4720 pcs Duomenų lapas 73F823AF.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.540" Dia x 0.625" L (13.72mm x 15.88mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 73F
Reitingai - Q @ Freq 70 @ 250kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 250kHz
Induktyvumas 8.2mH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 910kHz Išsamus aprašymas 8.2mH Unshielded Wirewound Inductor 80mA 30 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 30 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 80mA