73F684AF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 73F684AF
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 680UH 200MA 6 OHM TH
Duomenų lapai: 73F684AF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
73F684AF specifikacijos
Dalies numeris 73F684AF Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 680UH 200MA 6 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5640 pcs Duomenų lapas 73F684AF.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.400" Dia x 0.625" L (10.16mm x 15.88mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 73F
Reitingai - Q @ Freq 160 @ 790kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz
Induktyvumas 680µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 3.4MHz Išsamus aprašymas 680µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 6 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 6 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 200mA