73F394AF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 73F394AF
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 390UH 225MA 4.2 OHM TH
Duomenų lapai: 73F394AF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
73F394AF specifikacijos
Dalies numeris 73F394AF Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 390UH 225MA 4.2 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5559 pcs Duomenų lapas 73F394AF.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.390" Dia x 0.625" L (9.91mm x 15.88mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 73F
Reitingai - Q @ Freq 160 @ 790kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz
Induktyvumas 390µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 4.4MHz Išsamus aprašymas 390µH Unshielded Wirewound Inductor 225mA 4.2 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 4.2 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 225mA