73F334AF-RC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 73F334AF-RC
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 250MA 3.8 OHM TH
Duomenų lapai: 73F334AF-RC.pdf
  • Pranešimas
73F334AF-RC specifikacijos
Dalies numeris 73F334AF-RC Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 330UH 250MA 3.8 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4145 pcs Duomenų lapas 73F334AF-RC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.370" Dia x 0.625" L (9.40mm x 15.88mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 73F
Reitingai - Q @ Freq 160 @ 790kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz
Induktyvumas 330µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 4.8MHz Išsamus aprašymas 330µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 3.8 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 3.8 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 250mA