2200HT-331-V
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
2200HT-331-V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2200HT-331-V
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 3.1A 180 MOHM TH
Duomenų lapai: 2200HT-331-V.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
2200HT-331-V specifikacijos
Dalies numeris 2200HT-331-V Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 330UH 3.1A 180 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5356 pcs Duomenų lapas 2200HT-331-V.pdf
Įveskite Toroidal Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.950" Dia x 0.550" W (24.13mm x 13.97mm)
Ekranavimas Shielded Serija 2200HT
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Iron Powder
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 330µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 330µH Shielded Toroidal Inductor 3.1A 180 mOhm Max Radial
DC rezistorius (DCR) 180 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 3.1A
Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
2200HT-331-H
2200HT-331-H
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 330UH 3.1A 180 MOHM TH
Sandelyje: 4089 pcs
parsisiųsti: 2200HT-331-H.pdf
RFQ
2200HT-330-H
2200HT-330-H
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 33UH 8.4A 25 MOHM TH
Sandelyje: 4653 pcs
parsisiųsti: 2200HT-330-H.pdf
RFQ
2200HT-331-V-RC
2200HT-331-V-RC