2200HT-331-H
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
2200HT-331-H Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2200HT-331-H
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 3.1A 180 MOHM TH
Duomenų lapai: 2200HT-331-H.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
2200HT-331-H specifikacijos
Dalies numeris 2200HT-331-H Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 330UH 3.1A 180 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4089 pcs Duomenų lapas 2200HT-331-H.pdf
Įveskite Toroidal Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.950" Dia (24.13mm)
Ekranavimas Shielded Serija 2200HT
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Iron Powder
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 330µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.550" (13.97mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 330µH Shielded Toroidal Inductor 3.1A 180 mOhm Max Radial
DC rezistorius (DCR) 180 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 3.1A