SW-093-145
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SW-093-145
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas WASHER SHOULDER #4 NYLON
Duomenų lapai: SW-093-145.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
SW-093-145 specifikacijos
Dalies numeris SW-093-145 Gamintojas Bivar, Inc.
Galimas kiekis 302463 pcs Duomenų lapas SW-093-145.pdf
Sriegis / varžtas / skylės dydis #4 Storis - apskritai 0.142" (3.60mm)
Serija SW Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Nylon Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Ilgis - žemiau galvos 0.093" (2.36mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Skersmuo - pečių 0.140" (3.56mm) Skersmuo - išorėje 0.235" (5.97mm)
Skersmuo - viduje 0.115" (2.92mm) Išsamus aprašymas #4 Shoulder Washer 0.142" (3.60mm) Thick Nylon