SW-031-190
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SW-031-190
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas WASHER SHOULDER #6 POLY SULFIDE
Duomenų lapai: SW-031-190.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
SW-031-190 specifikacijos
Dalies numeris SW-031-190 Gamintojas Bivar, Inc.
Galimas kiekis 334097 pcs Duomenų lapas SW-031-190.pdf
Sriegis / varžtas / skylės dydis #6 Storis - apskritai 0.197" (5.00mm)
Serija SW Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Polyphenylene Sulfide, Glass Filled Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Ilgis - žemiau galvos 0.031" (0.79mm) 1/32" "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Skersmuo - pečių 0.190" (4.83mm) Skersmuo - išorėje 0.313" (7.95mm) 5/16"
Skersmuo - viduje 0.146" (3.71mm) Išsamus aprašymas #6 Shoulder Washer 0.197" (5.00mm) Thick Polyphenylene Sulfide, Glass Filled
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SW-125-140
SW-125-140
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: WASHER SHOULDER #4 POLY SULFIDE
Sandelyje: 309506 pcs
parsisiųsti: SW-125-140.pdf
RFQ
SW-101
SW-101
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: OPTICAL TOUCH SWITCH
Sandelyje: 510 pcs
parsisiųsti: SW-101.pdf
RFQ
Gamintojai: Bivar, Inc.
Sandelyje: 419925 pcs
parsisiųsti: SW-032-135.pdf
SW-11
SW-11
Gamintojai: Curtis Industries
apibūdinimas: DIN RAIL SLOTTED
parsisiųsti: SW-11.pdf
apibūdinimas: WASHER SHOULDER #4 NYLON
SW-10
SW-10
Gamintojai: Curtis Industries
apibūdinimas: DIN RAIL SLOTTED
parsisiųsti: SW-10.pdf
SW-12
SW-12
parsisiųsti: SW-12.pdf
apibūdinimas: ACCY LIGHT BAR STD ON/OFF SWITCH
SW-111
SW-111
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: OPTICAL TOUCH SW W/SAFETY GUARD
Sandelyje: 440 pcs
parsisiųsti: SW-111.pdf
apibūdinimas: WASHER SHOULDER #6 POLY SULFIDE
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus