SLM2805HD-LS
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SLM2805HD-LS
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas LED ASSY 0.28" 5MM RED DIFF WHT
Duomenų lapai: SLM2805HD-LS.pdf
  • Pranešimas
SLM2805HD-LS specifikacijos
Dalies numeris SLM2805HD-LS Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas LED ASSY 0.28" 5MM RED DIFF WHT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 106171 pcs Duomenų lapas SLM2805HD-LS.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 625nm Įtampos įvertinimas 2V
Žiūrėjimo kampas 40° Serija SLM
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Reitingas 40mcd
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Objektyvo tipas Diffused
Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas LED Circuit Board Indicator Single Red Diffused 2V 150mA Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4 Dabartinis 150mA