SLM2805BWC-LS
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SLM2805BWC-LS
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas LED ASSY 0.28" 5MM BLU WATER CLR
Duomenų lapai: SLM2805BWC-LS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
SLM2805BWC-LS specifikacijos
Dalies numeris SLM2805BWC-LS Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas LED ASSY 0.28" 5MM BLU WATER CLR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56856 pcs Duomenų lapas SLM2805BWC-LS.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 430nm Įtampos įvertinimas 4V
Žiūrėjimo kampas 25° Serija SLM
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Reitingas 30mcd
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Objektyvo tipas Clear
Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas LED Circuit Board Indicator Single Blue Clear 4V 70mA Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4 Dabartinis 70mA