MPR5HD12V
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPR5HD12V
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas IND METAL PNL 5MM HER DIFF 12VDC
Duomenų lapai: MPR5HD12V.pdf
  • Pranešimas
MPR5HD12V specifikacijos
Dalies numeris MPR5HD12V Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas IND METAL PNL 5MM HER DIFF 12VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 64796 pcs Duomenų lapas MPR5HD12V.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 625nm Įtampa 12V
Žiūrėjimo kampas 40° Įveskite LED
Nutraukimo stilius - Serija -
Reitingai - Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.32" (8.13mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas 30mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Objektyvo skaidrumas Diffused Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)
Objektyvo spalva - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Lempos spalva Red Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Red Diffused 40° 12V Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)