MPR5HCW12.0
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPR5HCW12.0
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas LED PANEL INDICATOR RED 2V
Duomenų lapai: MPR5HCW12.0.pdf
  • Pranešimas
MPR5HCW12.0 specifikacijos
Dalies numeris MPR5HCW12.0 Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas LED PANEL INDICATOR RED 2V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 44661 pcs Duomenų lapas MPR5HCW12.0.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 625nm Įtampa 2V
Žiūrėjimo kampas 35° Įveskite LED
Nutraukimo stilius Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija MPR5
Reitingai Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.32" (8.13mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas 50mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Objektyvo skaidrumas Clear Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)
Objektyvo spalva Colorless "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Lempos spalva Red Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Red Clear 35° 2V 30mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Dabartinis 30mA
Susiję produktai
MPR5HD
MPR5HD
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 625NM 25MCD RED
Sandelyje: 67584 pcs
parsisiųsti: MPR5HD.pdf
RFQ
MPR5GTW12.0
MPR5GTW12.0
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V
Sandelyje: 41949 pcs
parsisiųsti: MPR5GTW12.0.pdf
RFQ
MPR5HDW12.0
MPR5HDW12.0
apibūdinimas: LED PANEL INDICATOR RED 2V
parsisiųsti: MPR5HDW12.0.pdf
MPR5HDL
MPR5HDL
apibūdinimas: IND METAL PNL 5MM HER DIFF
parsisiųsti: MPR5HDL.pdf
MPR5GT
MPR5GT
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 568NM 40MCD GRN
parsisiųsti: MPR5GT.pdf
MPR5GDL
MPR5GDL
apibūdinimas: IND METAL PNL 5MM GRN DIFF