MPR3UBWCW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPR3UBWCW12.0
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas LED PANEL INDICATOR BLUE 4V
Duomenų lapai: MPR3UBWCW12.0.pdf
  • Pranešimas
MPR3UBWCW12.0 specifikacijos
Dalies numeris MPR3UBWCW12.0 Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas LED PANEL INDICATOR BLUE 4V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 27297 pcs Duomenų lapas MPR3UBWCW12.0.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 470nm Įtampa 4V
Žiūrėjimo kampas 30° Įveskite LED
Nutraukimo stilius Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija -
Reitingai Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.24" (6.10mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas 400mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Objektyvo skaidrumas Clear Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 3mm (T-1)
Objektyvo spalva Colorless "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Lempos spalva Blue Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Blue Clear 30° 4V 20mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Dabartinis 20mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MPR3UBWC
MPR3UBWC
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: LED PANEL INDICATOR BLUE 4V