MPR3RTW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPR3RTW12.0
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas LED PANEL INDICATOR RED 2.1V
Duomenų lapai: MPR3RTW12.0.pdf
  • Pranešimas
MPR3RTW12.0 specifikacijos
Dalies numeris MPR3RTW12.0 Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas LED PANEL INDICATOR RED 2.1V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 43934 pcs Duomenų lapas MPR3RTW12.0.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 700nm Įtampa 2.1V
Žiūrėjimo kampas 20° Įveskite LED
Nutraukimo stilius Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija MPR3
Reitingai Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.24" (6.10mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas 2.5mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Objektyvo skaidrumas Clear Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 3mm (T-1)
Objektyvo spalva Red "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Lempos spalva Red Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Red Clear 20° 2.1V 20mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Dabartinis 20mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MPR3RDW12.0-CC
MPR3RDW12.0-CC
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: IND METAL PNL 3MM RED DIFF 12"
Sandelyje: 34423 pcs
parsisiųsti: MPR3RDW12.0-CC.pdf
RFQ
MPR3UBWC
MPR3UBWC
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: LED PANEL INDICATOR BLUE 4V