MPR3BWDW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
MPR3BWDW12.0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPR3BWDW12.0
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas PNL MNT BLUE W/WIRE 12"
Duomenų lapai: MPR3BWDW12.0.pdf
  • Pranešimas
MPR3BWDW12.0 specifikacijos
Dalies numeris MPR3BWDW12.0 Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas PNL MNT BLUE W/WIRE 12" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33012 pcs Duomenų lapas MPR3BWDW12.0.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 430nm Įtampa 4V
Žiūrėjimo kampas 35° Įveskite LED
Nutraukimo stilius Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija MPR3
Reitingai Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.24" (6.10mm) Kiti vardai 492-1563
MPR3BWDW120
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Reitingas 10mcd
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Objektyvo skaidrumas Diffused
Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 3mm (T-1) Objektyvo spalva Blue
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lempos spalva Blue
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Blue Diffused 35° 4V 25mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm) Dabartinis 25mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MPR3BC
MPR3BC
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: IND METAL PNL 3MM HER/GN WH DIFF
Sandelyje: 54259 pcs
parsisiųsti: MPR3BC.pdf
RFQ
MPR3BWTW12.0
MPR3BWTW12.0
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: PNL MNT BLUE W/WIRE 12"
Sandelyje: 24696 pcs
parsisiųsti: MPR3BWTW12.0.pdf
RFQ
MPR3BWCW6.0-CC
MPR3BWCW6.0-CC
apibūdinimas: IND METAL PNL 3MM BLU WTR CLR 6"
parsisiųsti: MPR3BWCW6.0-CC.pdf
MPR3BWT
MPR3BWT
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 430NM 15MCD BLUE
parsisiųsti: MPR3BWT.pdf
MPR3BWC
MPR3BWC
parsisiųsti: MPR3BWC.pdf
MPR3ATW12.0
MPR3ATW12.0
apibūdinimas: PNL MNT AMBER W/WIRE 12"