MPR3BWCW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
MPR3BWCW12.0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPR3BWCW12.0
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas PNL MNT BLUE W/WIRE 12"
Duomenų lapai: MPR3BWCW12.0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MPR3BWCW12.0 specifikacijos
Dalies numeris MPR3BWCW12.0 Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas PNL MNT BLUE W/WIRE 12" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 43940 pcs Duomenų lapas MPR3BWCW12.0.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 430nm Įtampa 4V
Žiūrėjimo kampas 20° Įveskite LED
Nutraukimo stilius Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija MPR3
Reitingai Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.24" (6.10mm) Kiti vardai 492-1561
MPR3BWCW120
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Reitingas 15mcd
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Objektyvo skaidrumas Clear
Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 3mm (T-1) Objektyvo spalva Colorless
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lempos spalva Blue
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Blue Clear 20° 4V 25mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm) Dabartinis 25mA