MPC3BWDW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
MPC3BWDW12.0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC3BWDW12.0
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas PNL MNT BLUE W/WIRE 12"
Duomenų lapai: MPC3BWDW12.0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MPC3BWDW12.0 specifikacijos
Dalies numeris MPC3BWDW12.0 Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas PNL MNT BLUE W/WIRE 12" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 38788 pcs Duomenų lapas MPC3BWDW12.0.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 430nm Įtampa 4V
Žiūrėjimo kampas 35° Įveskite LED
Nutraukimo stilius Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija MPC3
Reitingai Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.24" (6.10mm) Kiti vardai 492-1547
MPC3BWDW120
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Reitingas 10mcd
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Objektyvo skaidrumas Diffused
Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 3mm (T-1) Objektyvo spalva Blue
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lempos spalva Blue
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Blue Diffused 35° 4V 25mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm) Dabartinis 25mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MPC3GDL
MPC3GDL
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: IND METAL PNL 3MM GREEN GN DIFF
Sandelyje: 61743 pcs
parsisiųsti: MPC3GDL.pdf
RFQ
MPC3GD
MPC3GD
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: LED ASSY PNL 3MM GRN DIFF 565NM
Sandelyje: 65826 pcs
parsisiųsti: MPC3GD.pdf
RFQ
MPC3BC
MPC3BC
apibūdinimas: IND METAL PNL 3MM HER/GN WH DIFF
parsisiųsti: MPC3BC.pdf
MPC3GCW12.0
MPC3GCW12.0
apibūdinimas: LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V
parsisiųsti: MPC3GCW12.0.pdf
MPC3BCW6.0
MPC3BCW6.0
apibūdinimas: LED PANEL IND GRN/RED 2.1V/2V