MPC3BWCW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC3BWCW12.0
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas PNL MNT BLUE W/WIRE 12"
Duomenų lapai: MPC3BWCW12.0.pdf
  • Pranešimas
MPC3BWCW12.0 specifikacijos
Dalies numeris MPC3BWCW12.0 Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas PNL MNT BLUE W/WIRE 12" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 29749 pcs Duomenų lapas MPC3BWCW12.0.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 430nm Įtampa 4V
Žiūrėjimo kampas 20° Įveskite LED
Nutraukimo stilius Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija MPC3
Reitingai Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.24" (6.10mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas 15mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Objektyvo skaidrumas Clear Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 3mm (T-1)
Objektyvo spalva Colorless "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Lempos spalva Blue Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Blue Clear 20° 4V 25mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Dabartinis 25mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MPC3BWDW12.0
MPC3BWDW12.0
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: PNL MNT BLUE W/WIRE 12"
Sandelyje: 38788 pcs
parsisiųsti: MPC3BWDW12.0.pdf
RFQ
MPC3ATW12.0
MPC3ATW12.0
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: PNL MNT AMBER W/WIRE 12"
Sandelyje: 37450 pcs
parsisiųsti: MPC3ATW12.0.pdf
RFQ
MPC3GC
MPC3GC
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 568NM 10MCD GRN
parsisiųsti: MPC3GC.pdf
MPC3ADW12.0
MPC3ADW12.0
parsisiųsti: MPC3ADW12.0.pdf
MPC3BWD
MPC3BWD
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 430NM 10MCD BLUE
parsisiųsti: MPC3BWD.pdf
MPC3BC
MPC3BC
apibūdinimas: IND METAL PNL 3MM HER/GN WH DIFF
parsisiųsti: MPC3BC.pdf
MPC3BWTW12.0
MPC3BWTW12.0
parsisiųsti: MPC3BWTW12.0.pdf
MPC3AT
MPC3AT
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 605NM 40MCD AMBR
parsisiųsti: MPC3AT.pdf
MPC3BWC
MPC3BWC
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 430NM 15MCD BLUE
parsisiųsti: MPC3BWC.pdf
MPC3BWT
MPC3BWT
parsisiųsti: MPC3BWT.pdf
MPC3BWD5V
MPC3BWD5V
apibūdinimas: IND METAL PNL 3MM BLUE BLUE DIFF