SPK4-0.006-00-58
BergquistBergquist
SPK4-0.006-00-58 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPK4-0.006-00-58
Gamintojas / Gamintojas: Bergquist
Prekės aprašymas THERM PAD 19.05MMX12.7MM GRAY
Duomenų lapai: 1.SPK4-0.006-00-58.pdf2.SPK4-0.006-00-58.pdf3.SPK4-0.006-00-58.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SPK4-0.006-00-58 specifikacijos
Dalies numeris SPK4-0.006-00-58 Gamintojas Bergquist
Naudojimas TO-220 Įveskite Pad, Sheet
Storis 0.0060" (0.152mm) Terminis varža 0.48°C/W
Šilumos laidumas 0.9 W/m-K Figūra Rectangular
Serija Sil-Pad® K-4 Kontūrai 19.05mm x 12.70mm
Kiti vardai BER220
BG426650
BG90058
K4-58
SPK400060058
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Silicone Rubber Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Thermal Pad Gray 19.05mm x 12.70mm Rectangular