SPK10-0.006-AC-18
BergquistBergquist
Bergquist
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPK10-0.006-AC-18
Gamintojas / Gamintojas: Bergquist
Prekės aprašymas THERM PAD 39.7MMX28.96MM W/ADH
Duomenų lapai: 1.SPK10-0.006-AC-18.pdf2.SPK10-0.006-AC-18.pdf3.SPK10-0.006-AC-18.pdf
  • Pranešimas
SPK10-0.006-AC-18 specifikacijos
Dalies numeris SPK10-0.006-AC-18 Gamintojas Bergquist
Naudojimas TO-3 Įveskite Pad, Sheet
Storis 0.0060" (0.152mm) Terminis varža -
Šilumos laidumas 1.3 W/m-K Figūra Rhombus
Serija Sil-Pad® K-10 Kontūrai 39.70mm x 28.96mm
Kiti vardai BG415695
Q3887888A
SPK10-0.006-AC-18-NA
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Silicone Rubber Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Thermal Pad Beige 39.70mm x 28.96mm Rhombus Adhesive - One Side