GPVOUS-0.125-AC-0816
BergquistBergquist
GPVOUS-0.125-AC-0816 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GPVOUS-0.125-AC-0816
Gamintojas / Gamintojas: Bergquist
Prekės aprašymas THERM PAD 406.4MMX203.2MM W/ADH
Duomenų lapai: 1.GPVOUS-0.125-AC-0816.pdf2.GPVOUS-0.125-AC-0816.pdf3.GPVOUS-0.125-AC-0816.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
GPVOUS-0.125-AC-0816 specifikacijos
Dalies numeris GPVOUS-0.125-AC-0816 Gamintojas Bergquist
Naudojimas - Įveskite Pad, Sheet
Storis 0.125" (3.18mm) Terminis varža -
Šilumos laidumas 1.0 W/m-K Figūra Rectangular
Serija Gap Pad® VO Kontūrai 406.40mm x 203.20mm
Kiti vardai BER360
BG427579
GPVOUS-0.125-AC-0816-ND
Q6268455
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Silicone Elastomer Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Thermal Pad Pink 406.40mm x 203.20mm Rectangular Adhesive - One Side